Wypożyczalnia przyczep SurfCAMP Karolinów znajduje się tuż przy szkole windsurfingu i kitesurfingu “Number One Surf”. Przyczepy usytuowane są nad samą wodą z przepięknym widokiem na wschody i zachody słońca odbijające się w tafli wody Zalewu Sulejowskiego.

Przyczepy oferujemy w czterech wariantach cenowych w zależności od wielkości i wyposażenia: STANDRAD, STANDRAD Plus, KOMFORT, PRESTIGE, VIP. Hitem ostatnich sezonów są również noclegi w sypialnej wersji jedynego w Polsce VW Mulitvan Grill Camper.

 

Zadbaliśmy aby podczas wypoczynku każdy znalazł w naszych  przyczepach wszystko co przyda się na wakacjach.

 

PRZYCZEPY DO WYBORU:

 
KOMFORT 4os.
 
V.I.P. [V1] 6os.
 

 KOMFORT DETHLEFFS [K4] KOMFORT BURSTNER [K8] KOMFORT ADRIA [K1] KOMFORT HOBBY [K6] KOMFORT HOME CAR [K5] KOMFORT TABBERT [K7]

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe wynajmujących osób, upoważniające do przebywania na terenie prywatnym kempingu Karolinów. Opłaty obejmują także zużycie prądu i wody. Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą, boisko do siatkówki, plac zabaw, tor do skimboard’a, VW grill. Dodatkowym atutem jest bardzo dogodny parking na trawie z możliwością taklowania sprzętu  przy samochodzie blisko wody oraz najważniejszy element naszego Surf Campu – relaksacyjny hamak, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca.