Hitem sezonu jest nasz oryginalny projekt Multivan Grill Camper. Ten przerobiony Volkswagen T4 Multivan stoi w centrum naszego SurfCampu z przepięknym i uspokajającym widokiem na wodę. Lokalizację względem jeziora oraz innych atrakcji SurfCAMP Karolinów można zobaczyć na mapce graficznej w galerii zdjęć (nr MVG1). 
 
Bus ma wyjęty silnik i cały układ paliwowy, a w odpowiednio zabezpieczonej komorze silnika ma zainstalowane dwa specjalne grille, będące tym samym głównym miejscem integracji Surf Campu. Wnętrze busa jest wyposażone w rozkładaną w bardzo wygodne łóżko – kanapę, obrotowy fotel, stolik oraz lodówkę turystyczną. Dla Państwa komfortu, cały środek wraz z tapicerką, został przed sezonem, profesjonalnie wyprany i odświeżony.
Ze względów higienicznych bus nie jest wyposażony w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

Cennik 3 osobowy Multivan Grill Camper MVG1

 VW Multivan MVG1CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend Boże Ciało (środa -niedziela)4 DNI – 300 zł
Weekend (piątek -niedziela)2 DNI – 200 zł
5 dni (niedziela – piątek)5 DNI – 400 zł
1 tydzień (piątek – piątek)7 DNI – 500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek)14 DNI – 900 zł

Opłata pobierana jest za max 3 os. .Każda dodatkowa osoba płatna 30 zł na dobę.

 
W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 3 osób, upoważniające do przebywania na terenie kempingu Karolinów. Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.
Opłaty obejmują również możliwość korzystana z prywatnego sanitariatu dostępnego wyłącznie dla klientów wypożyczalni przyczep SurfCAMP Karolinów.
Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). 

Formularz zgłoszeniowy Multivan Grill Camper

    Dane kontaktowe

  • Inne Pytania