Hitem sezonu jest nasz nowy projekt Multivan Grill Camper. Ten przerobiony Volkswagen T4 Multivan stoi w naszym Surf Campie tuż nad samym brzegiem jeziora Sulejowskiego z przepięknym i uspokajającym widokiem na wodę.

Bus ma wyjęty silnik i cały układ paliwowy, a w odpowiednio zabezpieczonej komorze silnika ma zainstalowane dwa specjalne grille, będące tym samym głównym miejscem integracji Surf Campu. Wnętrze busa jest wyposażone w rozkładaną w bardzo wygodne łóżko – kanapę, obrotowy fotel, stolik oraz lodówkę turystyczną. Dla Państwa komfortu, cały środek wraz z tapicerką, został przed sezonem, profesjonalnie wyprany i odświeżony, do busa jest także podciągnięta instalacja elektryczna.

Ze względów higienicznych bus nie jest wyposażony w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

[nggallery id=72]

Cennik 3 osobowy Multivan Grill Camper MVG1

 VW Multivan CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend Boże Ciało (środa -niedziela) 4 DNI – 300 zł
Weekend (piątek -niedziela) 2 DNI – 200 zł
5 dni (niedziela – piątek) 5 DNI – 400 zł
1 tydzień (piątek – piątek) 7 DNI – 500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek) 14 DNI – 900 zł

Opłata pobierana jest za max 3 os. .Każda dodatkowa osoba płatna 20 zł na dobę.

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 3 osób, upoważniające do przebywania na terenie prywatnym kempingu Karolinów. Opłaty obejmują także zużycie prądu i wody. Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą,  boisko do siatkówki, plac zabaw, tor do skimboard’a, kort do badmintona, mini golf, zestaw do gry w bule, piłki, leżaki, hamaki oraz VW grill. Dodatkowym atutem są relaksacyjne wolnostojące hamaki w które wyposażone są wszystkie przyczepy SurfCampu.

Formularz zgłoszeniowy Multivan Grill Camper

    Dane kontaktowe

  • Inne Pytania