IMG_0182

Wschód słońca z widokiem na wejście do Przystani Sołtysa w Treście.

Prawie 20 kilometrowy Zalew Sulejowski leży 100 km od Warszawy, 150 km od Katowic i niecałe 50 km od Łodzi. Na tym akwenie można nie tylko swobodnie żeglować, ale również uprawiać windsurfingu i kitesurfingu. Jest to jedno z nielicznych miejsc w centrum kraju, które daje takie możliwości. Idealne miejsce zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z windsurfingiem, jak i dla bardziej wtajemniczonych surferów.

Łatwy i szybki dojazd (10 km od trasy Warszawa –Katowice) jest dodatkowym atutem zbiornika jak i mieszczącej się tam naszej bazy windsurfingowej„Number One Surf”. Nie trzeba już marnować swojego czasu jadąc na zatłoczony Hel, aby skorzystać z pomocy kompetentnych instruktorów i dobrze wyposażonej wypożyczalni.

Szkółka n1surf istnieje już od kilkunastu lat i przez ten okres stworzyła profesjonalna bazę windsurfingową z licencjonowaną kadrą instruktorską. Instruktorzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kursantów, zdobyte nie tylko w kraju, ale również podczas wyjazdów organizowanych przez n1surf na Rodos i w Egipcie. Poza tym zapewniają profesjonalną opiekę pedagogiczną oraz organizację czasu wolnego. Państwa dzieci nie tylko opanują sztukę windsurfingu, ale bezpiecznie i ciekawie spędzą wakacje.

 

Sprawdź jak wyglądał zeszły sezon w bazie n1surf nad Zalewem Sulejowskim!

550428_409634129087435_1496458326_n

 

 

Karolinów, ul. Główna 135

97-213 Smardzewice


Wyświetl większą mapę