Nasza 3 osobowa przyczepa STANDARD S1 Niewiadów usytuowana jest nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego. Lokalizację przyczepy względem jeziora oraz innych atrakcji SurfCAMP Karolinów można zobaczyć na mapce graficznej w galerii zdjęć (nr S1). 
 
PRZYCZEPA  Znajduje się w niej wygodna sypialnia, która powstaje po złożeniu stolika. 
POŚCIEL – Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.
KUCHNIA – W przyczepie znajduje się kuchenka turystyczna oraz pełne wyposażenie kuchenne (czajnik, patelnia, garnki, naczynia, sztućce itp. ). Istnieje również możliwość zamówienia dwudaniowych obiadów z dowozem na plażę. 
LODÓWKA – Przyczepa wyposażona jest w lodówkę turystyczną, której wydajność zwłaszcza podczas upałów może nie być wystarczająca. W takiej sytuacji istnieje możliwość skorzystania z dużej lodówki dostępnej jedynie dla Naszych klientów SurfCAMP Karolinów.
WODA – Ze względów higienicznych nie jest zalecane korzystanie z instalacji wodnej przyczepy, dlatego w wyposażeniu znajduje się baniak z kranikiem, z którego po napełnieniu można korzystać nad zlewem w kuchni.
TOALETA I PRYSZNIC – Wyłącznie dla Naszych gości SurfCAMP Karolinów do dyspozycji jest prywatny sanitariat z ciepłą wodą znajdujący się na terenie obiektu. 

 

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, boisko do siatkówki i badmintona, basen, huśtawki brazylijskie oraz miejsce na wspólne ognisko.
Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w grill, leżaki oraz relaksacyjny hamak na stelażu, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca. 

 

Cennik 3 osobowej przyczepy typu STANDARD nr S1

Niewiadów S1CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela)2 DNI – 200 zł
5 dni (niedziela – piątek)5 DNI – 400 zł
1 tydzień (piątek – piątek)7 DNI – 500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek)14 DNI – 900 zł
1 miesiąc31 DNI – 1500 zł
2 miesiące62 DNI – 2500 zł
Cały sezon3000 zł

 Opłata pobierana jest za całą przyczepę( do 3 os.). Każda dodatkowa osoba płatna 30 zł na dobę.

 

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 3 osób, upoważniające do przebywania na terenie kempingu Karolinów. Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.
Opłaty obejmują również możliwość korzystana z prywatnego sanitariatu dostępnego wyłącznie dla klientów wypożyczalni przyczep SurfCAMP Karolinów.
Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). 

 

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Standard Niewiadów 126N

    Dane Kontaktowe

  • Inne pytania