W naszym Surf Campie istnieje możliwość wypożyczenia 3 – osobowej przyczepy campingowej typu Niewiadów 126N z otwieranym dachem, umożliwiającym panoramiczny widok na jezioro i plażę. Przyczepa jest wyposażona w turystyczną lodówkę, czajnik, talerze, kubki oraz sztućce.

Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

[nggallery id=70]

Cennik 3 osobowej przyczepy typu STANDARD nr S1

Niewiadów CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela) 2 DNI – 200 zł
5 dni (niedziela – piątek) 5 DNI – 400 zł
1 tydzień (piątek – piątek) 7 DNI – 500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek) 14 DNI – 900 zł
1 miesiąc 31 DNI – 1500 zł
2 miesiące 61 DNI – 2500 zł
Cały sezon 3000 zł

 Opłata pobierana jest za całą przyczepę( max 3 os.). Każda dodatkowa osoba płatna 20 zł na dobę.

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 3 osób, upoważniające do przebywania na terenie prywatnym kempingu Karolinów. Opłaty obejmują także zużycie prądu i wody. Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą,  boisko do siatkówki, plac zabaw, tor do skimboard’a, kort do badmintona, mini golf, zestaw do gry w bule, piłki, leżaki, hamaki oraz VW grill. Dodatkowym atutem są relaksacyjne wolnostojące hamaki w które wyposażone są wszystkie przyczepy SurfCampu.

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Standard Niewiadów 126N

    Dane Kontaktowe

  • Inne pytania