Nasza 5 osobowa przyczepa Prestige P1 Knaus Eurostar usytuowana jest nad samym brzegiem Zalewu Sulejowskiego. Bajeczny widok z przedsionka umożliwia podziwianie zarówno wschodów jak i zachodów słońca odbijających się w tafli wody. Lokalizację przyczepy względem jeziora oraz innych atrakcji SurfCAMP Karolinów można zobaczyć na mapce graficznej w galerii zdjęć (nr P1). 
 
PRZYCZEPA – Znajduje się w niej wygodna, przestronna sypialnia. Ponadto pokój dzienny wyposażony jest w stół z sofami oraz jedną dużą sofę narożną po złożeniu których uzyskujemy łącznie trzy niezależne przestrzenie sypialniane.
POŚCIEL – Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.
KUCHNIA – W przyczepie znajduje się trzypalnikowa kuchenka gazowa oraz pełne wyposażenie kuchenne (czajnik, patelnia, garnki, naczynia, sztućce itp. ). Istnieje również możliwość zamówienia dwudaniowych obiadów z dowozem na plażę. 
LODÓWKA – Przyczepa wyposażona jest w lodówkę kempingową, której wydajność zwłaszcza podczas upałów może nie być wystarczająca. W takiej sytuacji istnieje możliwość skorzystania z dużej lodówki dostępnej jedynie dla Naszych klientów SurfCAMP Karolinów.
PRZEDSIONEK – Przyczepa posiada przestronny przedsionek z przepięknym widokiem na jezioro, który jest wygodnym i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.  W przedsionku znajduje się biała, drewniana podłoga, rozkładana sofa i stół z krzesłami. W wyposażeniu jest także grill, leżaki oraz hamak na stelażu, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca. 
PRĄD –  Akumulator przyczepy zasilany jest panelem solarnym, który zapewnia napięcie 12 V wystarczające do oświetlenia  całej przyczepy i przedsionka. W celu ładowania telefonów i innych urządzeń w przyczepie zainstalowany jest panel posiadający dwa wejścia USB oraz gniazdo pod zapalniczkę 12 V.
WODA – Ze względów higienicznych nie jest zalecane korzystanie z instalacji wodnej przyczepy, dlatego w wyposażeniu znajduje się baniak z kranikiem, z którego po napełnieniu można korzystać nad zlewem w kuchni lub w przedsionku.
TOALETA I PRYSZNIC – Wyłącznie dla Naszych gości SurfCAMP Karolinów do dyspozycji jest prywatny sanitariat z ciepłą wodą znajdujący się na terenie obiektu. 

Cennik 5 osobowej przyczepy typu PRESTIGE nr P1 Knaus Eurostar

PRESTIGE P1CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela)2 DNI – 1000 zł
5 dni (niedziela – piątek)5 DNI – 1800 zł
1 tydzień (piątek – piątek)7 DNI – 2500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek)14 DNI – 4000 zł
1 miesiąc31 DNI – 7000 zł
2 miesiące62 DNI – 10 000 zł
Cały sezon12 000 zł

Opłata pobierana jest za całą przyczepę( do 5 os. ). Każda dodatkowa osoba płatna 30 zł na dobę.

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 5 osób, upoważniające do przebywania na terenie kempingu Karolinów. Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.
Opłaty obejmują również możliwość korzystana z prywatnego sanitariatu dostępnego wyłącznie dla klientów wypożyczalni przyczep SurfCAMP Karolinów.
Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). 
Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą, boisko do siatkówki i badmintona, basen, huśtawki brazylijskie oraz miejsce na wspólne ognisko. Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w grill, leżaki oraz relaksacyjny hamak na stelażu, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca. 

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Prestige Knaus Eurostar

    Dane Kontaktowe

  • Inne pytania