Nasza 5 osobowa przyczepa Knaus Eurostar usytuowana jest nad samym brzegiem Zalewu Sulejowskiego. Znajduje się w niej wygodna, przestronna sypialnia. Ponadto pokój dzienny wyposażony jest w dwa stoły z sofami w tym jedną dużą narożną  po złożeniu których uzyskujemy łącznie trzy niezależne przestrzenie sypialniane. Do dyspozycji gości jest również sanitariat z ciepłą wodą znajdujący się na terenie obiektu. Przyczepa posiada przestronny przedsionek który stanie się wygodnym i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.

Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

[nggallery id=81]

Cennik 5 osobowej przyczepy typu PRESTIGE nr P1

Knaus Eurostar CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela) 2 DNI – 1000 zł
5 dni (niedziela – piątek) 5 DNI – 1800 zł
1 tydzień (piątek – piątek) 7 DNI – 2500 zł
2 tygodnie (piątek – piątek) 14 DNI – 4000 zł
1 miesiąc 31 DNI – 7000 zł
2 miesiące 61 DNI – 10 000 zł
Cały sezon 12 000 zł

 

Opłata pobierana jest za całą przyczepę( max 5 os.) .Każda dodatkowa osoba płatna 30 zł na dobę.

 

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 6 osób (każda dodatkowa 30zł), upoważniające do przebywania na terenie prywatnym kempingu Karolinów. Opłaty obejmują także zużycie prądu i wody. Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wynosi 10 zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą,  boisko do siatkówki, plac zabaw, tor do skimboard’a, kort do badmintona, mini golf, zestaw do gry w bule, piłki, leżaki, hamaki oraz VW grill. Dodatkowym atutem są relaksacyjne wolnostojące hamaki w które wyposażone są wszystkie przyczepy SurfCampu.

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Prestige Knaus Eurostar

    Dane Kontaktowe

  • Inne pytania