Nasza 4 osobowa przyczepa KOMFORT K3 Knaus usytuowana jest nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego z niepowtarzalnym widokiem na wodę. Lokalizację przyczepy względem jeziora oraz innych atrakcji SurfCAMP Karolinów można zobaczyć na mapce graficznej w galerii zdjęć (nr K3). 
 
PRZYCZEPA – Znajdują się w niej dwa pokoje dzienne wyposażone w wygodne sofy, które po złożeniu stolika zamieniają się w  przestrzenie sypialnianie, gdy zajdzie taka potrzeba można je oddzielić przesuwnymi drzwiami. 
POŚCIEL – Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.
KUCHNIA – W przyczepie znajduje się dwupalnikowa kuchenka gazowa oraz pełne wyposażenie kuchenne (czajnik, patelnia, garnki, naczynia, sztućce itp. ). Istnieje również możliwość zamówienia dwudaniowych obiadów z dowozem na plażę. 
LODÓWKA – Przyczepa wyposażona jest w lodówkę kempingową, której wydajność zwłaszcza podczas upałów może nie być wystarczająca. W takiej sytuacji istnieje możliwość skorzystania z dużej lodówki dostępnej jedynie dla Naszych klientów SurfCAMP Karolinów.
PRZEDSIONEK – Przyczepa posiada przestronny przedsionek, który jest wygodnym i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.  W przedsionku znajduje się podłoga kempingowa i stół z krzesłami. 
PRĄD –  Akumulator przyczepy zasilany jest panelem solarnym, który zapewnia napięcie 12 V wystarczające do oświetlenia  całej przyczepy i przedsionka. W celu ładowania telefonów i innych urządzeń w przyczepie zainstalowany jest panel posiadający dwa wejścia USB oraz gniazdo pod zapalniczkę 12 V.
WODA – Ze względów higienicznych nie jest zalecane korzystanie z instalacji wodnej przyczepy, dlatego w wyposażeniu znajduje się baniak z kranikiem, z którego po napełnieniu można korzystać nad zlewem w kuchni lub w przedsionku.
TOALETA I PRYSZNIC – Wyłącznie dla Naszych gości SurfCAMP Karolinów do dyspozycji jest prywatny sanitariat z ciepłą wodą znajdujący się na terenie obiektu. 
Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, boisko do siatkówki i badmintona, basen, huśtawki brazylijskie oraz miejsce na wspólne ognisko.
Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w grill, leżaki oraz relaksacyjny hamak na stelażu, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca. 

Cennik 4 osobowej przyczepy typu KOMFORT nr K3

Knaus K3CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela)2 DNI – 500 zł
5 dni (niedziela – piątek)5 DNI – 900 zł
1 tydzień (piątek – piątek)7 DNI – 1300 zł
2 tygodnie (piątek – piątek)14 DNI – 2200 zł
1 miesiąc31 DNI – 4000 zł
2 miesiące62 DNI – 6500 zł
Cały sezon7500 zł

 Opłata pobierana jest za całą przyczepę( do 4 os.) .Każda dodatkowa osoba płatna 30 zł na dobę.

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 4 osób, upoważniające do przebywania na terenie kempingu Karolinów. Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.
Opłaty obejmują również możliwość korzystana z prywatnego sanitariatu dostępnego wyłącznie dla klientów wypożyczalni przyczep SurfCAMP Karolinów.
Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 10zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). 

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Komfort

 

Inne pytania