[box type=”info”]

Nasza przyczepa Dethleffs Camper usytuowana jest w pierwszej linii od Zatoki na znanym i lubianym campingu Chałupy 6. Znajduje się w niej wygodna, przestronna sypialnia, którą gdy zajdzie taka potrzeba możemy oddzielić od reszty pomieszczeń przesuwnymi drzwiami. Ponadto pokój dzienny wyposażony w wygodne sofy po złożeniu stolika wieczorem zamieniamy na kolejną dużą przestrzeń sypialnianą. Do dyspozycji gości również kuchnia i łazienka z prysznicem z bieżącą ciepłą i zimną wodą. Przyczepa wraz z przestronnym przedsionkiem i dzięki specjalistycznej zabudowie i wyposażeniu, stanie się wygodnym i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.

Wyposażenie przyczepy:

Łazienka z prysznicem, lodówka, zlewozmywak, umywalka, wyposażenie kuchni (komplet garnków, patelni, talerzy, szklanek, sztućców, chlebak, tace, deska itp), łazienka z wieloma schowkami, półkami i umywalką, grzejnik elektryczny (konwektorowy), radio CD/mp3, firanki i zasłonki, moskitiery, rolety przeciwsłoneczne, przewody zasilające, itp.

Uwaga! ze względów higienicznych toaleta jest nieczynna. Przyczepa nie wyposażona jest w pościel. Prosimy o zabranie np.: śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

Wyposażenie przedsionka:

drewniana podłoga, blat kuchenny z kuchenką elektryczną i czajnikiem, komplet mebli wypoczynkowych (stół i krzesła), krzesła plastikowe, suszarka na ubrania, kosz na śmieci, wąż ogrodowy z bieżącą wodą.

[/box] [nggallery id=51]


Cena wynajmu

od 4 maja do 27 czerwca Sezon niski – 280zł/doba

od 29 sierpnia do 15 września Sezon niski – 280zł/doba

od 27 czerwca do 29 sierpnia Sezon wysoki – 350zł/doba

[box type=”info”]

UWAGA! W sezonie wysokim przyczepy wypożyczamy jedynie w systemie sobota-sobota (na 7dni).

W cenie wynajmu zawarte są wszystkie opłaty kempingowe za pobyt 4 osób, zużycie wody i prądu oraz korzystanie z infrastruktury kempingu Chałupy 6. W cenie zawarta jest również opłata parkingowa za jeden samochód.

[/box]

Formularz rezerwacji

[box type=”warning”] Celem dokonania rezerwacji prosimy określić termin wynajmu poprzez:

  • wypełnienie i wysłanie formularza rezerwacji znajdującego się poniżej
[/box] [booking type=18 form_type=’dethleffs-camper’ nummonths=2 options='{start-day condition=”season” for=”start-n1sezon-end” value=”6″},{select-day condition=”season” for=”start-n1sezon-end” value=”8,15,22,29″}’]