N1surf wspólnie z doświadczonym biurem podróży Almatur, słynącym przede wszystkim z organizacji aktywnych wypoczynków dla dzieci i młodzieży zaprasza na obóz windsurfingowy na Kaszubach!

Terminy:

30.06 – 10.07 1699 zł 11 dni  
11.07 – 21.07 1699 zł 11 dni  
22.07 – 01.08 1699 zł 11 dni  
02.08 – 12.08 1699 zł 11 dni  
13.08 – 23.08 1699 zł 11 dni  
24.08 – 31.08 1499 zł 8 dni  

borki obozy

Spraw, aby Twoje dziecko aktywnie spędziło te wakacje!

Wdzydze Kiszewskie, położone nad jeziorem Gołuń, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, uznawane są za jedno z najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc na Kaszubach. Plaże, kąpieliska, przystanie i wypożyczalnie sprzętu wodnego zapewniają pełen wachlarz możliwości dla aktywnego wypoczynku. 

Jeżeli Twoim żywiołem jest woda, musisz tu być! Profesjonalne szkolenie windsurfingowe, realizowane przez instruktorów z licencją Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Będziesz mógł nauczyć się pływać na desce pod okiem najlepszych instruktorów. Poznasz tajniki windsurfingowego nazewnictwa i zasad bezpieczeństwa, zwroty na wiatr i z wiatrem, ostrzenie i odpadanie, halsowanie, start z plaży, a na koniec chętni będą mogli wziąć udział w windsurfingowych regatach! Dzięki posiadanej przez nas licencji Polskiego Stowarzyszenia Windsurfngu, każdy uczestnik obozu windsurfngowego będzie miał możliwość zdania egzaminu i zdobycia legitymacji PSW.

Sprawdź jak było na wcześniejszych naszych obozach: GALERIA

 

Cena 1699 zł zawiera:

– zakwaterowanie w pensjonacie Gabriela lub w Stanicy Wodnej PTTK (w zależności od terminy obozu)
– wyżywienie 3 posiłki dziennie
– opiekę wychowawców kolonijnych i ratownika WOPR
– szkolenie windsurfingowe pod okiem licencjonowanych instruktorów windsurfingu (14 godzin pływania plus 2 godziny wykładów oraz wideo-analiza błędów)
– kompletny sprzęt windsurfingowy (deski, żagle, kamizelki
asekuracyjne oraz pianki windsurfingowe),
– udział w regatach windsurfingowych z nagrodami
– certyfikat ukończenia kursu windsurfingu w n1surf
– ubezpieczenie NNW
– faktura VAT

Atrakcje na wodzie

Nasza baza jak i cały ośrodek znajdują się pod stałą kontrolą jednostki WOPR. Szkolimy łącząc naukę z mnóstwem zabawy. Chcemy, aby zajęcia były ciekawe, sprawiały przyjemność uczestnikom i przede wszystkim, aby nowa wiedza była dla Was łatwa do przyswojenia. W naszej bazie posiadamy sprzęt odpowiedni dla każdej grupy wiekowej, dzięki czemu szkolenia zawsze są dostosowane do umiejętności kursantów.

Czekają na Was również niezapomniane rejsy żaglówkami po “Kaszubskim Morzu”, podczas których odkryjecie w sobie prawdziwego wilka morskiego. Zgłębicie tajemnice skrywane przez zakola Wdy i Trzebiochy, gdy w kajaku i z wiosłem w ręku będziecie pokonywać trasy spływów.

rower

Wycieczki rowerowe

Ze względu na bardzo istotne znaczenie warunków pogodowych w windsurfingu, zajęcia będą się odbywać zamiennie z wycieczkami rowerowymi. Jest to również nie lada atrakcja! Poznacie niezwykłe krajobrazy Szwajcarii Kaszubskiej, w czasie wycieczek rowerowych po licznych szlakach turystycznych dookoła słynnego Krzyża Jezior Wdzydzkich. Są one zaprojektowane pod względem trudności i posiadają liczne przystanki

Muzeum – Kaszubski Park Etnograficznywdzydze_park

Będziecie mogli cofnąć się do minionych epok, podczas zwiedzania Kaszubskiego Parku Etnograficznego – niezwykłego skansenu prezentującego życie na wsi na przestrzeni trzech wieków.

wdzydze_wieza36 – metrowa Wieża Widokowa

Wspinając się na 36 metrową wieżę widokową tuż obok naszej bazy windsurfingowej, będziecie mieli okazję podziwiać panoramę Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

park_linowy

Park linowy

 Adrenalina, specjalistyczny sprzęt i ciekawe przeszkody to wszystko sprawia, że dzieci łatwo przełamują swój  strach i doskonale się bawią na świeżym powietrzu.

Zajęcia obozowe uzupełniają gry i zabawy sportowe, turniej tenisa stołowego i piłkarzyki, minigolf, a wieczorami ogniska i dyskoteki.

 Zakwaterowanie:

Kompleks Domów Wczasowych “Helena”, “Danuta” i “Gabriela” (pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami), znajdujący się na niewielkim wzniesieniu, w samym centrum malowniczej miejscowości Wdzydze Kiszewskie. Na terenie ośrodka stołówka, plac zabaw, stół tenisowy i piłkarzyki. Stanica Wodna PTTK, domki turystyczne typu Brda (7-osobowe), wyposażone w 3 sypialnie i łazienkę z natryskiem. Do dyspozycji uczestników boisko do gier zespołowych, przystań jachtowa i kajakowa oraz klimatyczna tawerna żeglarska, gdzie wydawane będą posiłki. Zakwaterowanie zależne od terminu obozu.

 Wyżywienie:

Codziennie 3 posiłki, pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport:

Autokar turystyczny

Ubezpieczenie:

Signal Iduna S.A. Opieka wychowawców i instruktorów. Realizacja programu.

289386_217599501624233_4705967_o

Zapewniamy:

  • Profesjonalny sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć sportowych. Najlepsze szkoleniowe deski Fanatic Viper, żagle renomowanych firm m.in. North Sails i leciutkie pędniki szkoleniowe, kamizelki asekuracyjne, pianki windsurfingowe
  • Wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz instruktorów windsurfingu z państwowymi uprawnieniami
  • Indywidualne podejście do każdego uczestnika
  • Przytulny ośrodek z dobra lokalizacją i pyszne, domowe jedzenie
  • Nadzór jednostki WOPR
  • Bogaty program zajęć
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Videoanalizy z zajęć windsurfingu
  • Mnóstwo zabawy i wiele niezapomnianych wspomnień!

edit

Uwagi

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem licencjonowanych instruktorów. Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia obozu od godziny 17:00. Konieczne są: nieprzemakalna kurtka i ciepły sweter (lub polar), dres, strój kąpielowy, co najmniej dwie pary butów sportowych, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem. W cenie zapewniamy wszelki sprzęt specjalistyczny, potrzebny do realizacji programu poszczególnych obozów. Planowany przyjazd do ośrodka ok godz. 19:00.

Zapisz się na obóz już dziś!

Formularz zgłoszeniowy windsurfingowy

 

Dane osoby zgłaszającej/rodzica/opiekuna:

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania

 

 

Podmiot odpowiedzialny za organizację: Biuro Podróży i Turystyki Almatur – Polska, Spółka Akcyjna siedzibą w Warszawie ul. Bagatela 10, 00-585 Warszawa, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000163898, NIP 526-030-43-20, REGON 011561750