Wyprawa wind – kite – wake Mućką n1surf na Sardynię!

165177_183710111659789_4086934_n

 Termin: 26.04 – 05.05.2013 – 1990 zł!

W tym sezonie postanowiliśmy spędzić majówkę (26.04 – 06.05.2013) na Sardynii. Organizujemy wyjazd, podczas którego odbędzie się jednocześnie szkolenie z windsurfingu, kitesurfingu i wakeboadingu! Już nie musicie się zastanawiać czego w tym sezonie chcielibyście spróbować lub obawiać się, że pogoda pokrzyżuje Wam plany. Na tej wyprawie zawsze będzie istniała jakaś alternatywa:)

Dlaczego właśnie Sardynia?

1Krystalicznie czysta woda o siedmiu odcieniach błękitu, zarówno płaska jak i z falami w połączeniu z szerokimi piaszczystymi plażami, tworzy idealne miejsce do pływania na kitesurfingu.
To doskonałe miejsce zarówno dla amatorów jak i dla zaawansowanych deskarzy, uznawane jako jedno z najbezpieczniejszych w Europie. Wiejące tu wiatry mistralowe sprawiają że to znakomity akwen również dla zaawansowanych windsurfierów. Do dyspozycji spot wave, umożliwiający pływanie na falach i niewiele od niego oddalony akwen płaskiej wody, który będzie idealny do nauki i osiągania dużych prędkości w „ślizgu”.

Wakeboarding

Balitour-wakeboarding1Idealnym wprowadzeniem do kitesurfingu będzie właśnie szkolenie z wakeboardingu, w którym technika jest bardzo podobna, ale i znacznie łatwiejsza. Oba sporty są do siebie bardzo zbliżone, chociażby ze względu na deskę, na której pływamy. Jedynie co je różni to sam napęd, ponieważ na wake’u poruszamy się na wodzie dzięki wyciągarce bądź motorówce, zaś w kitesurfingu to latawiec jest naszą siłą napędową.

Szkolenie

iko

Podczas wyjazdu każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z 5 godzin szkolenia z windsurfingu i 5 godzin z kitesurfingu (istnieje możliwość rozszerzenia kursu) oraz jednej sesji na wakeboardzie. Podczas tych grupowych szkoleń będziemy mieć do dyspozycji najnowszy sprzęt windsurfingowy (North Sails, Starboard, Fanatic) i kitesurfingowy (North Kiteboarding). Kursy będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia PSW oraz licencje IKO (International Kiteboarding Organization). Po ukończonym kursie Kitesurfingu będzie istniała możliwość zdobycia międzynarodowej legitymacji IKO, która umożliwia samodzielne wypożyczenie sprzętu oraz korzystanie z akwenów na całym świecie.

Transport

3Podróż odbędzie się naszą klimatyczną, odPIMPowaną Mućką. Nasz wyklejony krowim futrem, przedłużany 9 osobowy bus wyruszy 26 kwietnia wieczorem w kierunku Livorno we Włoszech. Stamtąd promem dostaniemy się na Sardynię do Olbii, skąd podziwiając uroki wyspy przetransportujemy się na południe wyspy gdzie znajduje sie nasz domek w charakterystycznym surferskim klimacie. Jest to bardzo dogodna lokalizacja ze względu na bliskość plaży i niedalekie położenie od miejscowość Sant’Anna Arresi, w której znajdują się m.in. supermarkety i restauracje

2

Cena 1990 zł zawiera:

– transport (paliwo, opłaty drogowe i promowe związane z Mućką i sprzętem)

– zakwaterowanie w klimatycznym domku (sypialnie na górze, salon z aneksem kuchennym i łazienką na dole)

– 5 godzin szkolenia windsurfingowego w grupie

– 5 godzin szkolenia kitesurfingowego w podgrupach

– 1 sesja wakeboardingu (ok 2 godzin)

– kompletny sprzęt windsurfingowy i kitesurfingowy na zajęcia: deski, żagle, latawce, pianki, kamizelki asekuracyjne, trapezy, kaski

– ubezpieczenie turystyczne KL i NNW

 

Cena nie zawiera:

– wyżywienia (wyposażony aneks kuchenny + możliwość wykupienia posiłków nad wodą)

– indywidualnych opłat za prom od osoby (cena zależna od opcji; pokład, fotele lotnicze, kabina, szczegóły na https://www.mobylines.com/ )

– dodatkowej ilości godzin szkolenia lub wypożyczenia sprzętu (ceny ustalane indywidualnie )

– wykupienia asekuracji na wodzie w jednej z polskich baz, które tam działają

www.kiteparadiso.pl

www.skyhigh.pl

 

600379_438961109468020_769910552_nJak wspominaliśmy wcześniej nie jest to wyjazd jedynie dla osób początkujących. Jeśli chciałbyś z nami pojechać, a nie masz ochoty uczestniczyć w szkoleniach w zamian możemy zapewnić Ci transport Twojego sprzętu i jego przechowalnie nad wodą. Istnieje również możliwość samego wypożyczenia sprzętu oraz innych konfiguracji, dlatego osoby zainteresowane prosimy o kontakt, aby indywidualnie i jak najlepiej dostosować ofertę do Waszych potrzeb.

 

Kontakt

 

Bartek Brożek 503 968 190