27

Spraw, aby Twoje dziecko aktywnie spędziło te wakacje!

Czaplinek to miasteczko na Pojezierzu Drawskim, usytuowane na przesmyku między jeziorami Drawsko i Czaplino. Miasto otaczają jeszcze trzy inne jeziora oraz zielone lasy, tworząc niepowtarzalny klimat. Plaże, kąpieliska, przystanie i wypożyczalnie sprzętu wodnego zapewniają pełen wachlarz możliwości dla aktywnego wypoczynku. 

IMG_3015Jeżeli Twoim żywiołem jest woda, musisz tu być! Profesjonalne szkolenie windsurfingowe, realizowane przez instruktorów z licencją PSW. Będziesz mógł nauczyć się pływać na desce pod okiem najlepszych instruktorów. Poznasz tajniki windsurfingowego nazewnictwa i zasad bezpieczeństwa, zwroty na wiatr i z wiatrem, ostrzenie i odpadanie, halsowanie, start z plaży, a na koniec chętni będą mogli wziąć udział w windsurfingowych regatach! 

Dzięki posiadanej przez nas licencji Polskiego Stowarzyszenia Windsurfngu, każdy uczestnik obozu windsurfngowego będzie miał możliwość zdania egzaminu i zdobycia legitymacji PSW.

Cena 1599 zł zawiera:

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym “KUSY DWÓR”, pokoje 3-osobowe z łazienkami.

Wyżywienie: (3 posiłki) – pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Opieka wychowawców i instruktorów. Realizacja programu.

Terminy:

29.06 – 09.07
1699 zł 1599 zł Promocja
11 dni  
10.07 – 20.07
1699 zł 1599 zł Promocja
11 dni  
21.07 – 31.07
1699 zł 1599 zł Promocja
11 dni  
01.08 – 11.08
1699 zł 1599 zł Promocja
11 dni  
12.08 – 22.08
1699 zł 1599 zł Promocja
11 dni  
23.08 – 30.08
1499 zł 1399 zł Promocja
8 dni  

Atrakcje na wodzie

1 (19)Każdy znajdzie coś dla siebie i ani przez chwilę nie zazna nudy. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz wychowawców kolonijnych przez 24h na dobę. Ośrodek znajdują się pod stałą kontrolą jednostki WOPR. Szkolimy łącząc naukę z mnóstwem zabawy. Chcemy, aby zajęcia były ciekawe, sprawiały przyjemność uczestnikom i przede wszystkim, aby nowa wiedza była dla Was łatwa do przyswojenia. Posiadamy sprzęt odpowiedni dla każdej grupy wiekowej, dzięki czemu szkolenia zawsze są dostosowane do umiejętności kursantów.

tor skimOprócz wody i wiatru proponujemy Wam udział w większości zajęć grupy sportowo-rekreacyjnej, a z całą pewnością w zajęciach wieczornych. Ośrodek Wypoczynkowy “KUSY DWÓR” położony w zalesionym terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Drawskim, zapewni moc atrakcji. Na terenie ośrodka znajdują się pawilony hotelowe, sala do gry w tenisa stołowego, korty tenisowe, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy, piaszczysta plaża bilard, świetlice TV, sala dyskotekowa z barem, kawiarnia, miejsce na ognisko, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego i nurkowego, boiska do piłki siatkowej i plażowej, boiska do piłki nożnej, koszykówki. Oprócz zajęć sportowych proponujemy błogą rekreację – plażowanie, pływanie, wycieczki piesze (m.in. do repliki grodu średniowiecznego “Sławogród”, gdzie weźmiecie udział w wyjątkowych grach i zabawach rycerskich), dyskoteki z karaoke, ogniska.

edit

Uwagi

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem instruktorów. Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia obozu od godziny 17:00. Konieczne są: nieprzemakalna kurtka i ciepły sweter (lub polar), dres, strój kąpielowy, ręczniki (plażowy i kąpielowy) co najmniej dwie pary butów sportowych, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem. W cenie zapewniamy wszelki sprzęt specjalistyczny, potrzebny do realizacji programu poszczególnych obozów. Planowany przyjazd do ośrodka ok godz. 18:30

Zapisz się na obóz już dziś!

Formularz zgłoszeniowy windsurfingowy

 

Dane osoby zgłaszającej/rodzica/opiekuna:

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania

 

Fieldset

  • Section

 

Fieldset

 

 

Podmiot odpowiedzialny za organizację: Biuro Podróży i Turystyki Almatur – Polska, Spółka Akcyjna siedzibą w Warszawie ul. Bagatela 10, 00-585 Warszawa, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000163898, NIP 526-030-43-20, REGON 011561750