Nasza 4 osobowa przyczepa Dethleffs usytuowana jest tuż przy linii brzegowej Zalewu Sulejowskiego. Znajduje się w niej wygodna sypialnia, którą gdy zajdzie taka potrzeba możemy oddzielić przesuwnymi drzwiami. Ponadto pokój dzienny wyposażony w wygodne sofy które po złożeniu stolika wieczorem zamieniamy na kolejną przestrzeń sypialnianą. Do przyczepy dostawiony jest przestronny przedsionek który dzięki praktycznemu wyposażeniu, stanie się wygodnym i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.
 Ze względów higienicznych przyczepa nie jest wyposażona w pościel. Prosimy o zabranie własnych śpiworów, poduszek, prześcieradeł, itp.

 

Cennik 4 osobowej przyczepy typu KOMFORT

Dethleffs CENA ZA PRZYCZEPĘ
Weekend (piątek -niedziela) 2 DNI – 300 zł
5 dni (niedziela – piątek) 5 DNI – 600 zł
1 tydzień (piątek – piątek) 7 DNI – 800 zł
2 tygodnie (piątek – piątek) 14 DNI – 1500 zł

 

W cenie wynajmu zawarte są opłaty kempingowe 4 osób (każda dodatkowa 20zł), upoważniające do przebywania na terenie prywatnym kempingu Karolinów. Opłaty obejmują także zużycie prądu i wody. Cena wynajmu nie zawiera jedynie opłaty parkingowej za samochód, która dla naszych klientów wypożyczalni została obniżona i wynosi 5zł na dobę (płatne z góry w biurze szkoły przy zameldowaniu – specjalna karta wjazdowa n1surf). Doba pobytowa na kempingu trwa od 18.00 do 16.00 dnia następnego.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, sanitariaty, prysznic z ciepłą wodą,  boisko do siatkówki, plac zabaw, tor do skimboard’a, VW grill. Dodatkowym atutem jest bardzo dogodny parking na trawie z możliwością taklowania sprzętu  przy samochodzie blisko wody oraz najważniejszy element naszego Surf Campu – relaksacyjny hamak, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca.

Formularz zgłoszeniowy przyczepa typu Komfort

 

Inne pytania