Długi weekend Boże Ciało 4 dniowy kurs windsurfingu na Kaszubach

_MG_7500

W tym roku rozpoczynamy sezon nie tylko od wyprawy “Wind – Kite – Wake” do Sardynii, ale również już w przedostatni dzień maja rusza nasza baza na Kaszubach! Boże Ciało wypada w tym roku 30 maja, a więc urlop w piątek 31.05 oznacza aż 4 dni weekendu.

2

TERMIN:

30.05 – 02.06.2013 – 390 zł

Zima w tym roku długo nie chciała odpuścić, więc warto, aby jak najlepiej w końcu wypocząć i wykorzystać te pierwsze słoneczne, naprawdę cieple dni.

Pierwszy kurs rusza już pod koniec maja i składa się z 16 godzin profesjonalnego szkolenia windsurfingowego pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów w tym również przez aktualnego Mistrza Polski Instruktorów PSW – Damiana Danaburskiego.

Szkolenie

Jak we wszystkich naszych kursach również i w tym zapewniamy kompletny sprzęt windsurfingowy (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna, pianka windsurfingowa) oraz niezbędne ubezpieczenie NNW. Przeprowadzane będą videoanalizy z zajęć odbywających się na wodzie, aby wyłapać wszystkie błędy i jak najlepiej móc je skorygować. Dodatkowo wszyscy nasi kursanci poza zajęciami przez cały okres szkolenia mogą nieodpłatnie korzystać ze sprzętu, co w innym szkółkach jest rzadkością. Jest to doskonała okazja, aby szybko opanować podstawy windsurfingu i swobodnie czuć się samemu na wodzie z deską i żaglem już na samym początku sezonu. Później pozostaje tylko szlifowanie techniki windsurfingowej.

3

Transport

Pamiętacie naszego busa z weekendowych wypraw n1snow? Mućka w sezonie letnim też ciężko pracuje! Dla wszystkich zainteresowanych kursem istnieje możliwość transportu w obie strony naszym odPIMPowanym busem. Wyruszamy z Pabianic jedziemy m.in. przez Łódź, Zgierz, Włocławek i Toruń. Trasa nie jest konkretnie ustalona i możemy ją dostosować w zależności od potrzeb pasażerów, tak, aby wszyscy mogli dotrzeć do bazy n1surf na Kaszubach prosto na długi windsurfingowy weekend.

3

Sprzęt

Posiadamy najlepsze dostępne na rynku deski szkoleniowe FANATIC VIPER oraz leciutkie modele żagli wiodącego producenta firmy NORTH SAILS, freeridowe i freestylowe modele desek STARBOARD i FANATIC oraz nowoczesnej konstrukcji żagle NORTH SAILS, EZZY i NEILPRYDE.

 

W cenie kursu:

– 16 godz nauki windsurfingu (4 godz/dzień pod okiem licencjonowanych instruktorów windsurfingu),
– kompletny sprzęt windsurfingowy (deski, pędniki, kamizelki asekuracyjne oraz pianki windsurfingowe),
– ubezpieczenie NNW,
– videofilmowanie z analizą błędów,
– możliwość nieodpłatnego korzystania ze sprzętu poza godzinami zajęć,
– certyfikat ukończenia kursu

Dodatkowe możliwości:

– zakwaterowanie w naszym SURF CAMPIE (nocleg w naszych namiotach typu IGLO – 20 zł doba)
– transport Mućka ( w obie strony – 100 zł)
– wykupienie przepysznych posiłków
– zakwaterowanie w domkach
– zakup sprzętu windsurfingowego po atrakcyjnych cenach.

Inne atrakcje: – siatkówka, koszykówka, sauna, żaglówki, kajaki.

223954_409633859087462_1174042375_n

Więcej informacji: Bartek Brożek +48 503 968 190

Rezerwacja

Formularz zgłoszeniowy

 

Informacje o Kursie

 

Inne pytania