457527_442907899093391_380866413_o(1)_(800_x_600)

Nasza nowa baza n1surf znajduję się na Kaszubach na terenie Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach Kiszewskich tuż pod 36-metrową więżą widokową (www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=44317#/44142/228), z której rozpościera się widok na cały park krajobrazowy. Jest to doskonałe miejsce, aby rozpocząć naukę od podstaw lub podszkolić swoje umiejętności. Zarówno początkujący jak i spragnieni wrażeń surferzy znajdą tu coś dla siebie.

Baza windsurfingowa n1surf jest położona u zbiegu czterech jezior i stanowi ogromna atrakcje zarówno ze względu na sprzyjające wiatry, łagodną linię brzegową jak i otaczające tereny. Płytka woda przy brzegu stwarza wyśmienite warunki do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem. Natomiast krzyżowe ułożenie jezior pozwala pływać w ślizgu przy każdym kierunku wiatru.Ważne jest, iż nasza baza jest pod stałą kontrolą jednostki WOPR stacjonującej na terenie ośrodka.

 

Ogromną zaleta tamtejszych terenów są liczne szlaki rowerowe i piesze. Ponadto niezwykle urozmaicona linia brzegowa, bogactwo zatok, wysp i półwyspów stanowią idealne miejsce dla miłośników kajakarstwa i żeglarstwa. Mniej aktywnym, ale chcącym również wypocząć polecamy plaże, kąpieliska oraz przystanie zaopatrzone w  wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Obejrzyj nasz filmik i sprawdź jak wyglądał zeszły sezon w bazie n1surf na Kaszubach!

 

 

Informację dotyczące noclegów w Stanicy Wodnej PTTK znajdują się na stronie www.wdzydze-stanica.pl/oferta/noclegi/

Stanica Wodna PTTK
83-400 Wąglikowice
Wdzydze Kiszewskie


Pokaż Stanica Wodna PTTK na większej mapie

Dojazd pociągiem:

Dojazd do Gdyni Głównej, następnie przesiadka w Gdyni w pociąg regionalny do Kościerzyny. Z Kościerzyny kursują już bezpośrednio do Wdzydz Kiszewskich autobusy PKS.