camping

Hitem tego sezonu jest nasz nowy projekt Multivan Grill Camper. Ten przerobiony Volkswagen T4 Multivan stoi w naszym Surf Campie tuż nad samym brzegiem jeziora Sulejowskiego z przepięknym i uspokajającym widokiem na wodę.

Bus ma wyjęty silnik i cały układ paliwowy, a w odpowiednio zabezpieczonej komorze silnika ma zainstalowane dwa specjalne grille, będące tym samym głównym miejscem integracji Surf Campu. Wnętrze busa jest wyposażone w rozkładaną w bardzo wygodne łóżko – kanapę, obrotowy fotel, stolik oraz lodówkę turystyczną. Dla Państwa komfortu, cały środek wraz z tapicerką, został przed sezonem, profesjonalnie wyprany i odświeżony, do busa jest także podciągnięta instalacja elektryczna.

Na terenie Surf Campu do Państwa dyspozycji jest zadaszony stół z ławami, przeznaczony do konsumpcji posiłków i wieczornych integracji, kempingowy prysznic z ciepłą wodą, kuchnia turystyczna, sanitariaty, gdzie można korzystać z prysznica i toalet, bardzo dogodny parking na trawie z możliwością taklowania sprzętu tuż przy samochodzie i oczywiście najważniejszy element naszego Surf Campu – relaksacyjny hamak, w którym można podziwiać niezapomniane zachody słońca, odbijające się w tafli wody. Zalecamy zabranie ze sobą własnego śpiwora.

Cennik:

1 osoba 2 osoby 3 osoby
1 – 2 dni 50 zł/doba 80 zł/doba 100 zł/doba
3 – 7 dni 40 zł/doba 60 zł/doba 80 zł/doba
powyżej 7 dni 30 zł/doba 50 zł/doba 70 zł/doba

 

Rezerwacje i zapisy:

tel: +48 731 800 112